Usługi

Usługi

wulkanizacja giszowiec

WULKANIZACJA

Nasi mechanicy są odpowiednio przeszkoleni oraz dysponują nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać usługę wulkanizacji precyzyjnie i w krótkim czasie.

mechanika samochodowa

SERWIS KLIMATYZACJI

Napełnianie klimatyzacji samochodowej. Właściwa ilość czynnika chłodzącego ma wpływ na skuteczność klimatyzacji, jak również zapobiega uszkodzeniom całego układu. Kontrola, wymiana lub uzupełnienie czynnika powinno odbywać się raz w roku.

mechanika samochodowa_

MECHANIKA POJAZDOWA

Przed rozpoczęciem prac ustalamy koszt oraz czas realizacji. Nasi pracownicy dzięki doświadczeniu i zapleczu technicznemu, szybko i skutecznie rozwiążą wszelkie problemy związane z eksploatacją samochodów.

USŁUGI

Montaż I Wymiana Opon

Prawidłowo przeprowadzony montaż opon jest to proces, wpływający na bezpieczeństwo kierowcy oraz na bezawaryjne użytkowanie opony. Nasi mechanicy są odpowiednio przeszkoleni oraz dysponują nowoczesnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać usługę precyzyjnie i w krótkim czasie.

Sprzedaż Opon Nowych I Używanych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy nowe opony w niezwykle atrakcyjnej cenie. W ofercie, którą mamy przyjemność zaprezentować znajdziecie Państwo zarówno tanie opony letnie, jak również tanie opony zimowe. W naszym asortymencie znajdują się także tanie opony całoroczne, niezbędne akcesoria, felgi, łańcuchy

Opony Od Najlepszych Producentów

Sprzedajemy tanie opony letnie oraz tanie opony zimowe zarówno znanych i cenionych na rynku producentów, jak i tych mniej znanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowe opony do samochodów osobowych, dostawczych, jak i 4×4. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też dbamy o to, aby systematycznie poszerzać naszą ofertę o coraz to nowsze produkty

Przechowalnia Opon

Właściwe przechowywanie opon ma znaczny wpływ na ich żywotność, jak i zachowanie osiągów dlatego proponujemy Naszym klientom, którzy nie mają takiej możliwości, skorzystać z opcji, jaką jest przechowalnia opon na Giszowcu. Powierzone nam opony są składowane w naszym magazynie, w warunkach zgodnych z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon, dzięki czemu zachowują swe właściwości przez cały okres składowania.

Diagnostyka Klimatyzacji Samochodowej oraz Diagnostyka Komputerowa

Poza regularnym napełnieniem, sprawdzeniem szczelności i dezynfekcją układu klimatyzacji, ważna jest jego kontrola pod kątem ogólnej sprawności.
Diagnostyka silników benzynowych i diesla, diagnostyka układów paliwowych (common rail, pompowtryski, pompy wtryskowe), diagnostyka układów ABS, ESP, AIRBAG, systemów komfortu.